KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15418177
nr 1541 8177
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Kondition: fuktskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:54:54
1.000 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd